Ansprechpartner - Kunst und Handwerk

André Berndt Péče o zákazníky
Telefon
+49 8036 674976-10
E-mail
andre.berndt@rohde.eu
Sylvia Biller Péče o zákazníky
Telefon
+49 8036 674976-10
E-mail
sylvia.biller@rohde.eu
Sabine Erlbacher Kundenberatung
Telefon
+49 8036 674976-10
E-mail
sabine.erlbacher@rohde.eu
Alexander Vogl Vedení obchodního oddělení – umělecko-řemeslná výroba
Telefon
+49 8036 674976-10
E-mail
alexander.vogl@rohde.eu
Silvia Vogl Péče o zákazníky, Centrála
Telefon
+49 8036 674976-10
E-mail
silvia.vogl@rohde.eu
Susi André Péče o zákazníky, Centrála
Telefon
+49 8036 674976-10
E-mail
susanne.andre@rohde.eu
Sandra Stenger Péče o zákazníky
Telefon
+49 8036 674976-10
E-mail
sandra.stenger@rohde.eu
Yannick Kaiser Péče o zákazníky
Telefon
+49 8036 674976-10
E-mail
yannick.kaiser@rohde.eu